HERBALIFE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Yemek yiyerek aldığımız besinleri düşünmek için o kadar çok zaman harcıyoruz ki vücudumuzun dışında olan biteni düşünmeye fırsat kalmıyor. Cildinizin de bir parça ilgiye ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Herbalife’ın Kişisel Bakım Ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz pek çok cilt bakım ürününü size sunar.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici

  Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon. Cildizin,   makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur.

- Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

- Cildin yalnızca 7 günde daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına   yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.

- Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.

- Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde ya da sadece hafif bir nemlendirme   istediğinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz.

- Bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir.

- İlave paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde;

  B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdegi yağı, Spilanthes Acmella çiçeği   yağı,  Avustralya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunmaktadır.

 -50 ml

 * 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde cilt sertliği Visioscan tarafından test edilmiştir.

 ** Denekler; 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir.     Deneklerin %96’sının cildinin görünümünde 7 günde, pürüzsüzlük, yumuşaklık, ışıldama ve     aydınlanma alanlarında gelişim gözlemlenmiştir. Deneklerin %93’ünün 7 günde cilt parlaklığında     gelişim gözlemlenmiştir.

 *** Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir. Deneklerin      tamamının       cildinin nem oranının ilk ölçülen değerlerinin iki katına çıktığı gözlemlenmiştir.

Temel Beslenme Bitkisel Konsantre Çay Herbal Aloe Konsantre İçecek Heartwell Thermo Complete Formül 2 Kadınlar İçin Formül 2 Erkekler İçin Niteworks Herbalifeline® Max Xtra-Cal Liftoff Protein Bar Hazır Gurme Domates Çorbası Aktif Yaşam SKIN Serisi Herbal Aloe Bakım Serisi
Sipariş Ver

Önerilen Satış Fiyatı: 182tl

Bizim Fiyatımız        : 140tl

Kampanya 31 Aralık 2020 de sona erecek.

Bize Ulaşın

Gizlilik Politikası

Site Haritası

www.herbalbeslen.com - Tüm hakları saklıdır

FİTCLAS

0506 061 47 57

7/24 BİLGİ ve SİPARİŞ HATTI

WHATSAPP İÇİN TIKLA