Herbalife CR7 Drive

mqdefault

Herbalife CR7 Drive

download

Herbalife CR7 Drive Sporcu İçeceği Tozu;

 • CR7 Drive Spor içeceği tozu, sporcu beslenmesi uzmanları tarafından karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiştir.
 • Uzun süre dayanıklılık egzersizlerinde performansın korunmasına katkı sağlar.
 • Egzersiz sırasında su emilimini artırır.
 • 2 ölçü kaşığı (27g) ürünü 500ml su ile karşılaştırılmasıyla elde edilen spor içeceği, 215 mOsml/kg su ozmolaliteye sahiptir.
 • 24,54mmol/L elektrolit ile yüksek miktarda B12 vitamini, tiamin, ve magnezyum içerir.
 • Porsiyon başına 97 kcal’dir.
 • Hafif bir açai aroması vardır.
 • Yapay tatlandırıcı içermez.
 • Egzersiz sırasında tüketilmelidir.

Herbalife CR7 Drive nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir?

Herbalife CR7 Drive, Herbalife24 ailesinin ürünleri arasında yer alır. Spor müsabakaları, yoğun antrenman ve egzersiz esnasında kullanabileceğiniz bu ürün, elektrolit & karbonhidrat içeceğidir.

Herbalife CR7 Drive nedir?

CR7 Drive toz formuyla gelen besleyici bir takviye gıdadır. Ürünün temel görevi kullanıcının enerji ihtiyacını karşılamak ve enerji metabolizmasını korumaktadır. Kişinin güç gereksinimini telafi eden ürün açai meyve aromasıyla gelmekte ve lezzetli bir tat içermektedir.

Herbalife’nin beslenme ve sağlıklı yaşamdaki büyük rolü ve Cristiano Ronaldo sponsorluğunda geliştirilen ürün kişiye karbonhidrat temin eder, elektrolit dengesini düzenler ve sıvının yerine konmasını sağlar. CR7 Drive tüm doping testlerinden geçmiş olmakla birlikte çok sayıda kuruluş tarafından önerilmektedir.

Herbalife CR7 Drive faydaları nelerdir?
CR7 Drive egzersiz ve spor esnasında tercih edilebilecek bir üründür. Yoğun bir maç, basketbol veya diğer bir spor öncesinde veya esnasında kişinin dayanıklılığını yüksek seviyeye taşıdığı gibi elektrolit-karbonhidrat çözeltisi fiziksel aktivite sırasında su emilimini arttırır.

Karbonhidrat karaciğerin glikojen teminini sağlar ve idman, egzersiz ve aktivite esnasında gücün azalması durumunda bu glikojenin enerjisine başvurulur. Yeterli düzeyde karbonhidrat alınmaması vücudu yorduğu ve organlara zarar verdiği gibi protein kaybına yol açar. CR7 Drive bu noktada hazırlanan uygun programla ve optimum düzeyde takviyeyle bu sorunları ortadan kaldırmada yardımcı rol üstlenir.2058390c0

Elektrolit, suda çözünebilen mineral olarak bilinir. Temel görevleri vücuttaki sıvının düzenlenmesidir. Sıvının ayarlanması aktivite esnasında oldukça önemlidir. Herbalife CR7 Drive içerisinde bulunan 135mg değerinde sodyum tansiyon seviyesini ayarlarken kas ve sinir sistemleri üzerinde olumlu etkiye sahiptir. 125mg potasyum enerjiyi düzenler ve pH dengesini korur. 60mg değerinde potasyum sağlıklı hücre gelişimi ve hücrenin işlevini sağlıklı biçimde yerine getirmesinde rol oynar.

CR7 Drive vücut için önem taşıyan bazı vitaminleri de içerir. Bunlardan biri B12’dir. Bu vitamin fiziksel aktiviteler üzerinde önemli etkilere sahiptir. Kişinin motivasyonunu yükselten B12 ruhsal yorgunluğu ortadan kaldırır ve spora olan isteği arttırır. Fiziksel yorgunluğun da önüne geçen B12 CR7’nin içeriğinde bulunan diğer besinlerle harika bir kombinasyondur.

Herbalife CR7 Drive içeriği
Herbalife ürünleri bilim insanları tarafından üretilmekte, testlerden geçmekte ve insanlığa ulaştırılmaktadır. CR7 Drive içerisinde yasaklı madde bulunmadığı yapılan doping testleriyle kanıtlanmıştır. Çağdaş ve yenilikçi bir anlayışa geliştirilen ürün yapay toz ve tatlandırıcı içermez.

Ürün ölçek başına 50 kalori temin etmenizi sağlar. 135mg sodyum, 125mg potasyum, 60mg magnezyum, günlük ihtiyacın %50’sini karşılayan B1 ve B12 vitaminleri içerir.

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

 • %15
 • %25
 • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.