Herbalife Formül 1 Sport

hjyy

Herbalife Formül 1 Sport

herbalife sporcu beslenmesi urunleri

Herbalife’ın günlük yaşam ürünleri olan Herbalife24 ailesine mensup bir üründür. Kilo kontrolü ve dengeli beslenmede öğün yerine geçen Formül1 Sport yüksek oranda ve yüksek kalitede protein ile her yaşa hitap eden, sağlıklı yaşamı felsefe edinen tüm bireylere hitap etmektedir. Bu yazımızda Formül 1 Sport inceleme kapsamında “ürünün kullanımı, faydalarının neler olduğu, nasıl satın alınacağı ve Herbalife spor setlerine” göz atacağız.

Herbalife Formül 1 Sport neden tercih etmelisiniz?

Diğer Herbalife besleyicilerinde ve atıştırmalıklarda olduğu gibi Formül 1 Sport herkes için uygundur. Spor salonunda vakit geçiren ve spora ilgi duyan amatör veya profesyoneller için uygun olan sağlıklı ve güvenilir bir yiyecektir. İster yüksek kulvarda olun ister amatör bir performans sergileyin, Formül 1 Sport yarışma, maç ve egzersiz öncesinde tercih edebileceğiniz bir üründür.

Profesyoneller için uzun süreli kullanıma uygundur ve tavsiye edilen programla fit kalmak, istenen sonuçlara ulaşmak mümkündür. Koşudan spor salonuna, bokstan ağırlık kaldırmaya dek çok sayıda branştan bireylerin rahatlıkla tercih edebileceği kaliteli öğündür.

Günlük hayatta yoğun iş temposu ve fiziksel aktivite gerektiren yaşamda kahvaltıyı es geçenlerin yönelebileceği lezzetli bir içecektir. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği haricinde kas kütlesi oluşumu ve kilo yönetimini sağlamak için ekstra besin deposudur.

formul1sportsHerbalife Formül 1 Sport faydaları nelerdir?

Formül 1 Sport yüksek oranda kazein proteini ve peynir altı suyu içerir. Düzenli spor yapan kullanıcılar için yüksek fayda sağlar. Beden için gerekli olan amino asitlerin bir çoğu kazein tarafından sağlanabilir ve kas gelişimi hızlı şekilde gerçekleşir. Kişiyi uzun süre tok tutarken sağlıklı gıdalara yöneltir. Uzun zamanlı anabolik etki yani glukoz sentezi sağlar. Yağ yakım sürecine yardımcı olurken vücut geliştirici ve ağırlık kaldırıcılara hitap etmektedir.

Formül 1 Sport içerisinde 22’yi aşkın mineral ve vitamin bulunur. B vitamini ve ailesi enerji metabolizması ve hücre yenilenmesinde önemli faydalar sağlar. Kasların iyileşiminde büyük role sahipken, sinir sistemini yoran ağırlık kaldırma ve benzeri sporlarda alınması gerekir. Besleyici shakede bulunan demir kana daha fazla oksijen taşınmasıyla performans artışı sağlar. Kalsiyum kas kasılmaları ve krampların önüne geçer. Magnezyum ATP senteziyle idman ve müsabaka esnasındaki enerjiyi arttırır. D vitamini ise kas iyileşmesinden ve iltihaba karşı mücadeleden sorumludur. Çinko antioksidan görevi görür ve bağışıklık sistemini güçlendirmede önemsenen katkılar sağlar. L-glutamin amino asiti ise kas gelişimini desteklerken bağışıklık sisteminin işlevlerini faydalı bir biçimde yerine getirmesinde etkilidir.

herbalife formul 1 sport

 

Herbalife Formül 1 Sport içeriği
Ürünün içerisinde aşağıdaki besinler ve diğer ürünler yer almaktadır:

  • A, D, E, C, tiyamin, riboflavin, niyasin, B6, B12, folik asit, biyotin, pantotenik asit vitaminleri,
  • Kalsiyum, fosfor, potasyum, demir, çinko, bakır, iyot, selenyum, magnezyum, manganez mineralleri,
  • Yüksek kalitede protein ve karbonhidrat.
  • Bir kutu 20 porsiyon içerir ve kullanım başına 219 kalori sağlar.

* Doping testine tabii olan ürün hiçbir yasaklı madde içermez.

Herbalife Formül 1 Sport nasıl kullanılır?
Herbalife Formül 1 Sport kullanımı damak tadına ve spor programına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin: Suyla karıştırmak atletler için faydalı olabilirken, sütle karıştırmak laktozdan dolayı sindirim sorunları yaşatabilir. Bu noktada tryasamkocu danışmanlarımızdan gerekli bilgiyi temin edebilirsiniz.

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

  • %15
  • %25
  • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.