Herbalife Multi Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elma

hn multi fibre 1 1170x400 1

Herbalife Multi Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elmaherbalife multi fiber lifli ve aromali icecek tozu elma e1633010058215

Herbalife Multi Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elma

Multi-fiber içecek günlük lif alımınıza katkıda bulunan pratik bir içecek tozudur. Suda çözünen ve çözünmeyen liflerden oluşan yüksek lif içeriğine sahiptir. İçerisinde elma, yulaf, narenciye ve inülin kaynaklı lif çeşitleri bulunmaktadır.
1 porsiyonu 5g lif içerir ve 15 kcal’dir.

Herbalife Multi-fiber nedir?

  • Multi fiber çözünür ve çözünmez lifler içerir
  • Sindirime destek verir bağırsak temizliğini kolaylaştırır.
  • 14 Trilyonluk bağırsak florasının yapısını destekler.
  • Her gün kullanıma uygundur.İlaç değildir.Bir porsiyon besleyici lifler günlük ihtiyacın % 25’ini karşılar.
  • Narenciye ve mis gibi elma tadı.
  • Herbalife Multi-fiber içecek tozu günlük lif ihtiyacını karşılarken yeterli katkıda bulunan kolay erişilebilir lif kaynağı bir içecek tozudur.
  • Multi fiber Suda çözünen ve çözünmeyen liflerden oluşur.Bu içeceğimiz yüksek oranda lif içeriğine sahiptir.

 

images

Bütün lifler tokluk hissini geliştirir.Eksiksiz bir diyet listesinin baştacıdır.Suda çözünür ve çözünmeyen lifler tokluk hissini artırır mideyi rahatlatır.Yulaf ve arpa dan gelen bu lifler kan kolesterolünü ve glikozu kontrol etmeye destek verir.

Herbalife Multi-Fiber ve Liflerin Hayatımızdaki yeri…
Şu an 20-25 bin kişi pür dikkat ama müthiş bir heyecanla yeni ürünün detay bilgisini bekliyoruz. Biliyorsunuz son günlerde insan sağlığı gerçekten de çok büyük önem teşkil etmeye başladı.
Bugün size özellikle liflerle alakalı bazı bilgiler sunacağız. Bu lifler hayatımızda neden önemli bir yer teşkil etmektedir.

Çoğunlukla sebzelerde, meyvelerde, tahıllarda buluyorlar. Mesela arpa tanesi lifi, yulaf lifi, çavdar lifi, buğday kepeği lifi ve şeker pancarı lifi bunlara örnek olarak verilebilir. Şimdi bir karbonhidrat olan lifler sindirim enzimleri tarafından parçalanamıyorlar o nedenle bağırsaklardan emilmeden atılıyorlar.
Bunların içerisinde bitkisel kaynaklı gıdalarda bulunan mesela selüloz, inülin, pektini örnek verebiliriz. O zaman bununla alakalı olarak diyetimizde liflerin önemi, lifin yeri nedir?..
Gıdalarda bulunan lifler fiziksel ve kimyasal özelliklerine göre farklılıklar gösteriyorlar. Genellikle lifli besinler yapılarıyla alakalı olarak tükettiğimiz anda mide sıvısı ile şişmeye başlıyorlar.
O zaman da jel kıvamındaki bir şekle bürünüyorlar. Bu şişmiş ve kaygan kütle mideden çıkması ve bağırsağa geçişi yavaşlıyor. Dolayısıyla hem midenin hızlı boşalmasını hem de gıdaların sindirim sisteminden işlenerek çıkması için geçişi yavaşlatıyorlar.
herbalife multi fiber elma

Lifler mide ve bağırsaklarda sindirilmesi için gereken süreyi uzatıyor. Haliyle bu işlem acıkma süresini de uzatıyor. Hani hemen acıkanlar varsa burayı dikkate alsınlar.
Liflerin çeşitli faydaları var. Suda çözünen ve çözünmeyen lifler bunlara geliyoruz. En bilineni buğday ve yulaftan elde edilen tahıl kaynaklı lifler var. Bağırsaklarda dışkılamayı artırır. Sisteme katkıda bulunuyorlar.
Bu da kabızlıktan kurtulmayı kolaylaştırıyor. Bağırsakların çalışmasını kolaylaştırıyor, yulaf ve arpada bulunan çözünür lif yapısı su ile temas edince kan kolesterolü seviyesinin düzeyinin korunmasına ve azaltılmasına katkıda bulunuyorlar.

Liflerin çok faydası var mesela çinko, kalsiyum gibi değerli mikro besinler var biliyorsunuz.İşte bunların da bağırsak duvarında bağırsağa taşınmasına lifler çok önemli katkıda bulunuyorlar.
Ayrıca buğday kepeği lifi atıkların bağırsaktan geçişinin hızlanmasına katkıda bulunarak kabızlığın çözülmesine destek olabiliyor.
Günlük beslenmemizde ne kadar lif tüketmeliyiz. Bağırsaklarımızın düzgün çalışması, normal bağırsak fonksiyonu sağlamak,normal dışkılamayı devam ettirebilmek için günde 25-30 gram civarında lif tüketilmesi öneriliyor.
Bu en az tüketmemiz gereken rakamdır. Bizler zaman içerisinde alışarak tüketim miktarını artırabiliriz. Lifin daha fazla faydası olduğunu biliyoruz. Zaten lifli beslenmeden beklenen fayda normal bağırsak çalışmasının desteklemesi, normal bir dışkılamada düzenine yardımcı olmasıdır.
Lifleri anlatınca sanki basit bir şey gibi görülmemelidir. Herbalife Multi-fiber, Sıradan ve basit gibi gözüküyor ama bugün yetişkinlerin içerisinde dengesiz beslendikleri için ya da doğru şekilde lif almadığı için çok fazla kabızlık çeken insanlar var.
Bu genel yaşam kalitesi üzerine olumsuz etkiliyor insanları. Arpa lifi diğer gıdalardan aldığımız lif gibi dışkının hacminin artırılması, bedenimizden dışarı atılmasının hızlanması ve bağırsakların çalışmasına katkıda bulunur.
Bizlerin gün boyunca lifli beslenmemiz ile ilgili bilimsel, kanıtlanmış çalışmalar var. Ancak modern dünyada maalesef ki günlük diyetimizde ve günlük beslenme şeklimize bağlı olarak günlük almamız gereken oranda lif almadığımızı görüyoruz.
Türkiye ve Avrupa arasında pek fark yok gibi gözüküyor. Nedense 25-30 gr önerilen lif alımının çok altında lif tüketimi yapıldığı araştırmalar ile tespit edilmiş.

Yetişkinler ortalama günlük 15 gr lif tüketmiyorlar. Biz lif alımında o nedenle her gün 25-30 gr lif alınmasını öneriyoruz. Yeterli bir beslenme ile dengeli bir beslenme ile kendini korumak gerekir.

İyi beslenme; multi fiber düzenlemesi ile hayat buluyor. Bakteri kolonileri iyi bakteriler ve kötü bakteriler arasında yaşanan savaşlar neticesinde şekillenir. Günlük hayatta bütün moral motivasyon derecelendirmesinin kaderi burada belirleniyor.

Dilerseniz 0506 061 47 57 no’lu telefon numaramızdan veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

herbalife siparis

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

  • %15
  • %25
  • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.