Herbalife Niteworks No Kalp

slider 5 min

Herbalife Niteworks No Kalp

27052018143855Herbalife Niteworks No Kalp L-arjinin, L-sitrulin ve vitaminler içeren takviye edici gıda;

 • Yüksek C ve E vitaminleri ile folik asit içerir.
 • C vitamini kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.
 • Folat normal kan oluşumuna katkıda bulunur.
 • C vitamini ve folat yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur

 

Herbalife Niteworks, özel olarak formülize edilen kalp ve akciğerler başta olmak üzere vücut organlarımızı desteklemeye yardımcı üründür. Herbalife Niteworks içeriğinde bulunan nitrik oksit ile ön plana çıkmıştır ve sinir, bağışıklık ve dolaşım sistemi ve kardiyovasküler sağlığı üzerinde olumlu etkilere sahiptir.

Herbalife Niteworks nedir?

Niteworks formülünde yer alan L-Arginin ve L-Sitrülin ile sağlıklı Nitrik Oksit üretimini sağlayan, yenilikçi bir besin takviyesidir. Bireyler yaşlandıkça vücuttaki niktrik oksit üretimi azalır. Bu sebeple damarlarda damar sertliği, tıkanması ve diğer bazı damar rahatsızlıkları ortaya çıkabilir. Herbalife’ın en önemli ürünlerinden biri olan Niteworks, yukarıda bahsi geçen arginin ve sitrulin ile nitrik oksit arttırımını sağlar. Kan damarlarının genç ve sertlikten uzak olmasını sağlar.

Herbalife Niteworks toz halinde karşınıza gelir. İçeriğinde bulunan limon ve ferahatlatıcı aroma ile keyifli içim sunar. Genellikle nitrik oksit seviyesinin düşük olduğu durumlarda alınır. İçerdiği doğal E vitamini ve C vitamini ile sağlığınıza ekstra katkıda bulunur. Bunun yanında kalp ve damar sağlığı için olumlu etkiye sahip taurin bulunur.

maxresdefault 1Herbalife Niteworks faydaları nelerdir?

Herbalife yaklaşık 40 yıldan beri, 100’ü aşkın ülkede aktif olarak hizmet veren saygın bir kuruluştur. Niteworks laboratuvar ortamlarında test edilerek kullanıcılara sunulmaktadır ve altında Nobel ödüllü Dr. Louis Ignarr imzası bulunmaktadır. Niteworks içeriğinde bulunan bileşenlerin insan sağlığına katkı sağladığı kanıtlanmıştır.

Vücuda L-sitrulin ve L-arginin bileşenleri alınarak nitrik oksit üretilir. Nitrik oksit sinir hücreleri arasında bilgi aktarımına, bellek ve davranış arasındaki iletimin gerçekleşmesine yardımcıdır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilinmektedir. Nitrik oksit kardiyovasküler sistem üzerinde de olumlu etkilere sahipken damarların genişletilerek kan basıncının ayarlanmasını sağlar.

Nitrik oksit arttırımı günlük hayatta kalp ve dolaşım sistemi sağlığı, beyin ve hafıza sağlığını geliştirmek isteyen bireylerin yanında atletler ve vücut geliştiricilerinin de istekleri arasındadır. Yorgunluğu azaltan nitrik oksit iskelet kasına kan ve oksijen akışını arttırır. Bu sayede sporda ihtiyaç duyulan dinlenme süresi kısaltılmış olur.

Nitrik Oksit nasıl arttırılır?

Nitrik Oksitin az olması yorgunluk, düşük kas kütlesi, güçsüzlük, cinsel isteksizlik ve yüksek kan basıncı gibi sorunlara yol açabilmektedir. Nitrik Oksitin yeterli düzeyde alınması kan basıncının düşmesini ve vücut gücünün artmasını sağlar. Besin maddelerinin daha iyi taşınmasında yardımcı olur ve kişinin enerjik olmasına katkıda bulunur.

Nitrik oksit arttırabilmek için yapılması gerekenlerden başlıcası egzersizdir. Farklı spor yöntemleriyle vücuttaki kas kütlelerinin çalıştırılması nitrik oksit salgısını arttırır. Kaslar üzerindeki damarlar genişler ve kan akışı artar. Egzersizin dışında yardımcı takviyeler nitrik oksit üretimini tetikler ve arttırır. Bunun için içeriğinde L-arginin ve L-sitrulin olan ürünlere yönelmek gerekir. Ayrıca C ve E vitaminleri, Co-Q10 ve alfa lipoik asit içeren gıdalar arginin ve sitrulinin işlenmesinde kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Bu noktada Herbalife Niteworks ihtiyaç duyulan tüm bileşen, mineral ve enzimleri temin etmenizi sağlar.

Nitrik Oksit arttırabilmek için:

 1. Spor yapın.
 2. Güneşlenin.
 3. Bol su için.
 4. Burundan nefes alın.
 5. Herbalife Niteworks’ü temin edin.

Nitrik Oksit ve Kalp

Nitrik Oksit vücut tarafından üretilir ve oksijen ve azot içeren bir moleküldür. 60 bini aşkın klinik araştırmanın yapıldığı nitrik oksitin kalp üzerinde çok sayıda olumlu etkiye sahip olduğu saptanmıştır. Damarların genişlemesi ve büzülmesi noktasında karar verici olan NO kan basıncını dengeler ve damarlardaki kan akışını arttırır. Vücut için hayati öneme sahip kardiyovasküler sistem sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Nitrik Oksit ve Cinsellik

Nitrik Oksit cinsel organların kanla beslenmesini sağlar. Genital bölgeye yeterince kan gitmemesi kadın ve erkeklerde çok sayıda cinsel probleme yol açabilmektedir. Özellikle kadınlar ilerleyen yaşlarda erkeklere kıyasla daha fazla NO (nitrik oksit) azalımı sorunuyla karşılaşır. NO üretimi kadınlar için elzemdir ve Herbalife Niteworks bu noktada cinsel problemlerin ortadan kalkmasında yardımcıdır.

herbalife niteworks 640x608 1

Herbalife Niteworks içeriğinde neler var?

Herbalife Niteworks L-arjinin, L-sitrülin ve L-taurin amino asitleri içerir. Ayrıca içeriğinde yüksek oranda folik asit, C vitamini ve E vitamini ve melisa otu bulunur.

Arjinin
Arjinin bir çeşit amino asittir. Amino asitler proteinlerin yapı taşını oluşturur. Arjinin kan akışını ve dolaşımını hızlandırır. Ayrıca vücut tarafından kan damarlarının genişlemesini sağlayan nitrik oksite dönüştürülür. Arjinin bağışıklık, doğurganlık, fiziksel performans, dayanıklılık ve gücü arttırır. Damar sertliği ve kalp krizi riski azalır. Kan damarlarının onarımının gerçekleşmesi sağlanır ve atletik performası geliştirir. Alzheimere karşı mücadele ederken zihinsel kapasiteyi arttırır.

Sitrülin
Sitrülin bir çeşit amino asittir. Vücudun dayanıklılık ve direncinin arttırılmasında yardımcıdır. Kalp sağlığı noktasında da önemlidir ve kalbin stabilizasyonunu sağlar. Ayrıca kalp hastalıklarını önleyici etkiye sahiptir. Serbest radikal oluşumunu ve bu yolla oluşan hastalıkları azaltır. Kan akışını arttırarak özellikle erkeklerde daha sert bir ereksiyon sağlar.

E Vitamini
E vitamini antioksidan etkiye sahip güçlü bir kimyasaldır. Bu vitamin metabolizma dayanıklılığını arttırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kişiyi kanser ve kalp hastalıklarına karşı korur. Serbest radikallere karşı koruyucu önlem alır. Katarak ve erken yaşlanmanın önüne geçmede yardımcıdır. Cilt renk tonlarını dengelemede ve cildin canlı görünmesinde etkilidir.

C vitamini
C vitamini askorbik asit olarak bilinir. Vücut sağlığı için vazgeçilmez bir bileşendir. C vitamini yüksek tansiyonu dengelerken demir eksikliğinin giderilmesi ve doku onarımının sağlanması rollerini üstlenir. Kişiyi serbest radikal birikimi sonucu ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı korur. Kalp rahatsızlıklarını azaltır ve tansiyonu düşürür. Ayrıca cildin daha sağlıklı oılmasını ve canlı görünmesini sağlar.

Lipoik Asit
Lipoik asit C ve E vitaminlerinin yeniden üretilmesinde yardımcıdır. Berbest radikalleri ve buna bağlı hasarları nötralize eder. Kilo vermede yardımcıdır. Egzersiz sonrasını kasların yenilenmesinde yardımcıdır ve oksidatif strese karşı mücadele eder. Yine diyabeti önleme ve tansiyonu düzenlemede yardımcıdır. Alzaymırı önleme ve beyni koruma da lipoik asidin diğer faydaları arasındadır.

Folik Asit
Folik Asit DNA sentezini ve hücre bölünmesini sağlar. DNA’daki değişikliklerin önlenmesinde yardımcıdır. Bu da kansere karşı etkili olduğu anlamına gelir. Folik asit özellikle bebeklik ve gebelik döneminde hücre bölünmesi ve büyümesinin yaşandığı zamanlarda önem teşkil eder.

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

 • %15
 • %25
 • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.