Herbalife Prolong

kategori spor 845x321 1

Herbalife Prolong

prolongHerbalife Prolong kullanımı ve faydaları

Herbalife24 sporcu ürünleri gün içerisinde 24 saat vücut için önem arz eden besinlerin alımını sağlar. Ürünlerle birlikte Herbalife yaşam koçlarımızın hazırladığı antrenman ve akıllı beslenme programlarıyla kas oluşumunu sağlamak, vücudu onarmak ve yenilemek mümkün hale gelecektir. Güvenli ve eğlenceli egzersizlerle aktif yaşamda yerinizi alarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Herbalife24’ün gün içinde, spor öncesinde/esnasında/sonrasında ve öğünlerle birlikte tercih edebileceğiniz geniş yelpazede ürünü bulunmaktadır. Herbalife Prolong bu besleyiciler arasında yer almaktadır.

Herbalife Prolong nedir?

Sporcu İçeceği Prolong ile enerjini Yükselt
Herbalife Prolong, tüketildiğinde yüksek kuvvet ve uzun süreli dayanıklılık kazandıran aktif yaşam ürünüdür. Kaliteli beslenme aktif yaşamda performansı yükseltmek adına hayati değer taşır. Bu noktada Prolong üzerine düşen görevi yerine getirir ve sporcular için lezzetli içimiyle uzun süreli antrenman ve egzersizin gerçekleştirilmesini sağlar.

Herbalife Prolong doğal ve bitkisel ürünlerden temin edilen karbonhidrat ve proteinin harmanlanmasıyla gün içi kalıcı performans sağlar. İçeriğinde bulunan kazein ve whey proteinin birleşimiyle hem hızlı hem de saatler süren kas güçlendirmesi ve onarımı gerçekleştirilir.

Prolong içeriğinde bulunan zengin karbonhidratla ön plana çıkmaktadır. Uzun süreli ve güç gerektiren sporlarda vücudun enerji ihtiyacını karşılar. Harcanan efora karşın sürekli olarak takviye sağlar.

herbalife prolong nedir herbalife prolong ne ise yarar herbalife prolong faydalari herbalife prolong icerigi herbalife prolong kullanimi herbalife prolong h24 e1593399281504Herbalife Prolong’u kimler kullanabilir?
Prolong, kelime anlamı itibariyle uzun süreli profesyonellik anlamı taşımaktadır. Ürün uzun süreli ve yoğun sporlar için uygundur. Prolong tırmanma, yürüyüş, yüksek efor gerektiren antrenman, yüzme, crossfit, ve diğer benzer sporları yapan kullanıcılara hitap etmektedir.

 • Maraton koşucusu,
 • Triatlet,
 • Kayak,
 • Ağırlık kaldırma,
 • Yüzme,
 • Uzun süreli bisiklet,
 • Futbol müsabakası veya antrenmanı,
 • Orduya, polis ve koruma gücünü kapsayan personel

Herbalife Prolong faydaları nelerdir?
Prolong, yüksek kalitede karbonhidrat-protein karışımından oluşan sporcu tozudur. İçeriğinde bulunan maltodekstrin formunda gelen zengin karbonhidrat kaynağı spor esnasında yüksek güç ve dayanıklılık sağlar. B vitamini ve ailesi, C vitamini, pantotenik asit protein emilimini kolaylaştırır ve kas dokusunu geliştirir. Bunun yanında vitaminler anti-oksidan kaynağı olarak bağışıklık sisteminizi korur ve güçlendirir.

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

 • %15
 • %25
 • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.