Herbalife Tri Blend Select Yüksek Proteinli Muz Aromalı İçecek Tozu

slide3 1918x450 1

Herbalife Tri Blend Select Yüksek Proteinli Muz Aromalı İçecek Tozu

Tri Blend Select, krema kıvamında bir shake’tir. Tri Blend Select lif bakımdan zengindir, şeker miktarı düşüktür. Size C vitamini ve 7 minerali sağlayan bir protein kaynağı sunabilmek için bu vegan karışımı özenle seçtik.

Herbalife Tri Blend Tri Blend Tri blend select tri blend nedir tri blend ne ise yarar tri blend faydalari icerigi fiyat satin al kullanimi hazirlanisi

 • Bezelye Proteini, Kinoa ve Keten Tohumundan oluşan vegan bir karışımdır.
 • Yüksek protein ve lif içeriğinin yanı sıra içeriğindeki C vitamini, hem yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına hem de normal
 • enerji metabolizmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
 • Değişen beslenme ihtiyaçlarınız için hazırlanmış vegan içerikler bulunur.
 • Düşük şekerlidir.
 • Her porsiyonundaki 20 g protein kas kütlesinin korunmasına katkıda bulunur.
 • Her porsiyon yalnızca 151 kcal içerir.
 • Porsiyon başına 6 g lif içerir.
 • Şeker ve tatlandırcı içerir.
 • Bir kutu 15 porsiyon içerir.
 • Gluten, renklendirici içermez. Doğal aroma vericiler içerir.

Herbalife Tri Blend nedir?

Herbalife Tri Blend doğal olarak temin edilen protein ağırlıklı besinlerden oluşan, lezzetli ve krem kıvamında shake olarak biliniyor. Yüksek kalitede, en az düzeyde işlemden geçerek sunulan ürün lif açısından zengindir ve düşük şeker içerir. Kaynağından temin edilen ve özenle seçilen besinlerle hazırlanan bu karışımda vücut için gerekli temel amino asitler, C vitamini ve 7 mineral bulunuyor.

Üçlü karışım
Tri Blend içerisinde yüksek protein içeren üç temel besin bulunuyor. Bunlar bezelye, kinoa ve keten tohumu. Bezelye içerisinde en fazla protein olan gıdalardan biridir. Süt ve soyaya nazaran alerji riski düşüktür. Bezelye güçlü bir anti-oksidan ve iltihap önleyici olarak bilinmekle birlikte kan şekerini düzenliyor ve kalp sağlığını koruyor.

Bir diğer protein kaynağı ise keten tohumu. Linolenik asit, omega-3, magnezyum, kalsiyumi, demir, B6, C vitamini açısından zengin olan gıda sıfır kolesterol içeriyor. Diyet programlarında sıklıkla tercih edilen keten tohumu tokluk hissi yaratır ve aşırı kalori alımının önüne geçer. Antioksidan bakımından güçlü oluşu hastalıklara ve kansere karşı korunmada büyük etki sağlar.

Kinoa da güçlü bir protein kaynağı olarak biliniyor. Kilo kaybını ve kilo kontrolünü sağlamada etkili olan bu gıda yağ yakımını hızlandırır. Obeziteye yol açan kötü kolesterolleri yakar. Yaşlanmayı geciktirir ve içerdiği vitaminler ile bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bu üçlü karışımın yanında Tri Blend’in tadını hindistan cevizi çiçeği belirliyor. Endonezya’daki tropikal bölgelerden özenle temin edilen çiçekler karamel benzeri bir tat oluşturuyor. Yapaylıktan uzak bir şekilde shake tüketicileriyle buluşuyor.5f0471e557321

Tri Blend faydaları neler?

Tri Blend %100 vegan üründür. Bezelye, kinoa ve keten tohumu ile yüksek oranda protein sunar. İçeriğinde yalnızca 12 fakat yüksek kalitede doğal kaynağında yetiştirilmiş ve toplanmış, organik ürünler yer alır. Stevya ve hindistan cevizi çiçeği sayesinde düşük şeker içerir. Yalnızca 20 gram bir servis için yeterlidir ve bu temel amino asit ihtiyacını karşılar. İçerisinde renklendirici ve yapay tatlandırıcılara kesinlikle yer verilmemiştir. Yüksek oranda lif, 6/20gr, uzun süre tokluk hissi oluşturur. C ve diğer 7 vitaminle takviye gıda görevi görür. Ayrıca gluten içermez.

 • Bitki bazlı protein olması sebebiyle daha sağlıklı protein temini sağlar.
 • Vücutta kas kütlesi oluşumu ve gelişiminde rol oynar.
 • Protein oluşumunda temel amino-asitleri temin etmenizi sağlar.
 • Yorgunluğu ve enerji düşüklüğünü azaltmada yardımcıdır.
 • Hücreleri oksdatif etkiye karşı korur.
 • İçerdiği çinko hafıza ve konsantrasyonun sağlanması gibi bilişsel fonksiyonlarda yardımcıdır.
 • Egzersiz ve zorlu bir yürüyüş sonrasında mükemmel bir ödüldür.
 • Öğle yemeği salatanıza eşlik edebilecek harika protein, lif ve tahıl şeykidir.
 • Yulaf, çilek ve yoğurt ile süper giden bir karışımdır.

Vegan beslenmede yeni trend, Herbalife Tri Blend
Vegan beslenme günümüzde çok fazla ilgi gören bir beslenme yöntemi. Yıllar önce çok az insan vegan beslenirken şimdi artık hatırı sayılır bir çoğunluk dünyada vegan beslenmektedir.Beslenme şirketlerinin restaurant ve bistro cafelerin vegan ürünleri menülerine eklemeye başladıklarını görmekteyiz. Herbalife Nutrition şirketi ürünlerinin çoğu yıllardır vegan beslenenlere uygun ürünlerdi. Ancak veganları direk hedef aldığı ürünü Herbalife tri blend besleyici shake karışımıdır.

Herbalife tri blend içeriği bakımından vegan beslenen bireylere çok uygun olduğu vegan kullanıcıların hızla tri blende olalan taleplerinden anlaşılmaktadır. Tri blend içeriği bakımından protein, karbonhidrat, yağ ve kalori dengesini çok iyi kurmuş olması tercih edilmenin en önemli nedenlerinden biri olduğunu düşünüyoruz.

Vegan kullanıcılar için tri blend hem besleyici bir yemek olup, hemde şu günümüzde çok önem arz eden bağışıklık sistemini güçlü tutan besleyici bir yiyecek olarak bilinmektedir.

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

 • %15
 • %25
 • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.