Herbalife Erkekler İçin Vitamin Mineral Kompleks

vitamin 1 1918x450 1

Herbalife Erkekler İçin Vitamin Mineral Kompleks

Herbalife Formul 2 Vitamin Mineral Kompleks NedirErkekler için formüle edilen herbalife vitamin ve mineral tablet nedir?

Formül 2 vitamin ve mineral karışım erkeler ve bayanlar için özel formüle edilmiş komplekslerdir. Bedeninizin ihtiyaç duyacağı size özel vitamin ve minerallere ulaşmanın kolay yolunu deneyin. Herbalife erkekler için özel üretilmiş multi vitamin size ihtiyaç duyduğunuz her an destek verecektir.

Sabah daha dinç kalkmak istiyorum diyorsanız gece yatmadan önce bir tablet herbalife erkekler için özel olan vitamin tabletinden bir tablet almanızı tavsiye ederiz. Güne başlama hızınızı artırın.

Öğleden sonra çalışma hayatınızda düşen enerjinizi yükseltin. Doğal enerjiyi herbalife vitamin tabletten sağlamayı tercih edin. Evinize daha dinç ve günün yorgunluğundan uzak dönün.

 

 

Herbalife Vitamin Tablet faydaları neler?

 • Erkeklerin bayanlara göre beden kütleleri daha fazla olması nedeniyle kas fonksiyonlarına daha ihtiyaç duyarlar A vitamini ihtiyaçları kadınlara göre daha fazladır.
 • kadınlara göre folik asit ihtiyacı daha azdır. Bu nedenle ona göre oranı belirlenmiş olup gereksiz fazla folik asit alımı engellenmiş olmaktadır.
 • Demir kaybı kadınlara göre daha azdır. Günlük ihtiyaç oranında formüle edilmiştir.
 • Kadın vitaminine göre daha az kalsiyum içerir. Dengeli beslenmede ihtiyaç fazlası kalsiyum alımı engellenmiş sadece ihtiyacı kadar kalsiyum oranı içerir.
 • Erkelere özel olması size ihtiyacınız olan gücü ve zindeliği sağlamada yardımcıdır.
 • Akşam alacağınız bir tablet size gecenize dinamizm katacaktır. Doğal güçten destek alın.
 • Enerji metabolizmasını daha hızlı harekete geçirir.
 • Erkekler için güç ve kas fonksiyonu artırmaya yardımcıdır.

Herbalife vitamin ve mineral tablet bu farklılıklarla diğer vitamin tabletlerden daha verimli sonuç vermektedir. Tam ihtiyaca uygun formüle edilmiştir.

Günlük ihtiyacınız olan vitamin ve minerallere yani günlük mikro besin ihtiyacınızı herbalife multivitamin kompleks tabletle karşılayın. Günlük enerjinizi artırın. Vücut fonksiyonlarınızın daha verimli çalışmasına herbalife vitaminle katkı sunun.

Herbalife vitamin ve mineral kompleks tablet kadinlara ozel

Vitamin ve mineral (mikro besinler) eksikliğinin yol açtığı durumlar

Mikro besinler bedenimizde birçok reaksiyonların düzenleyicisi ve tamamlayıcısı olarak görev aldığı bilinmektedir. Vücutta mikro besin dediğimiz vitamin ve minerallerin eksikliği hastalıklara yol açabilir. Araştırmalarda mikro besin eksikliği her zaman vucutta bazı sorunlara neden olabileceği düşünülmektedir. Bazı uzmanlar vitamin ve mineral eksikliğinin kronik hastalıklara neden olabilme durumunun olduğunu belirtmekteler. hal böyleyken vitamin ve mineralleri yeterli oranda almak bedeninize yatırım yapmaktır.

2020 07 15

Herbalife vitamin ve mineral tabletin günlük kullanımı

Herbalife vitamin ve mineral tabletten tam fayda sağlamak için günlük kullanım dozlarına uymanızı öneririz.

Günlük kullanım: Sabah kahvaltı sonrası bir tablet bolsu ile almanızı öneririz. Öğle yemeğinden iki saat sonra yine bir tablet almanızı öneririz. İsteğe bağlı olarak akşam veya gece bir tablet alarak geceniz zinde geçirin.

Herbalife diyet programında kullanımı : bir öğün herbalife shake içen kullanıcıların günlük iki tablet kullanmalarını öneriyoruz. Günde iki kez herbalife shake içerek beslenen kullanıcılarımıza bir tablet vitamin tablet içmelerini öneriyoruz.

Erkekler için dökülen saçlar ve kırılan saçlar adeta kabus kendinizi kötü hissetmenize neden olur. Düzenli olarak dış kısımdan herbalife saç güçlendirici şampuan kullanarak ve içeriden herbalife vitamin tablet kullanarak saçlarınızı koruyun.

Belirli bir yaştan sonra erkekler kalsiyum desteğine büyük oranda ihtiyaç duyarlar. Sizin fiziki görünümünüzü sağlayan iskeletinize kemiklerinize ihtiyacı olan kalsiyumu herbalife vitamin ve mineral tablet kullanarak sağlayın.

Herbalife formül 2 vitamin ve mineral tablette bulunan temel 24 çeşit mikro besini vücut tam olarak üretemez. Bu nedenle vücudumuz büyüme ve vücudu koruma başta olmak üzere birçok vücut fonksiyonunda etkili olan mikro besinlere sürekli ihtiyaç duyar. Sürdürülebilir bir kaynak arayışınıza en iyi seçenek olarak herbalife erkek vitaminini öneririz.

Günlük sportif faaliyet veya zorlu sınavlarda herbalife formül 2 vitamin ve mineral tablet hep yanınızda destekleyici ve kurtarıcı olarak yer alacaktır.

Erkeklere özel vitamin ve mineral tabletin farkı nedir?
İdeal beslenme şeklinde insanların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral genelde aynıdır. Ancak bazı fiziksel ve biyolojik farklılıklardan doğan bazı vitamin ve minerallerde ihtiyaç farklılıkları oluşuyor.

Kadınlar ve erkekler için özel formüle edilen vitamin ve mineral tablet arasındaki 4 önemli vitamin ve mineral oransal farklılıklar.

Dilerseniz 0506 061 47 57 no’lu telefon numaramızdan veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

herbalife siparis

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

 • %15
 • %25
 • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.