Herbalife Formül 1 Shake

herbalife formul 1 shake cesitleri

Herbalife Formül 1 Shake nedir?

herbalife-formul-1-shake

Formül 1 Shake, günlük yaşamda kişinin protein ve temel besin ihtiyacını karşılayan kilo kontrol ve kilo yönetim ürünüdür. İçeriğinde bulunan protein sayesinde kas kütlesinin korunmasına katkı sağlar. Aralarında C, B, kalsiyum ve demirin yer aldığı 22 vitamin & mineral içerir. B vitaminleri (riboflavin, B6, B12), enerji oluşum mekanizmasına katkıda bulunur.

Bir kutu herbalife formül bir shake 550gr olup bir porsiyon 26gr herbalife shake içerir. Toplam bir kutuda 21 porsiyon vardır. Kullanırken bu bilgiler dahilinde porsiyonunuzu ve günlük kullanımınızı belirleyebilirsiniz.

Herbalife Formül 1 Shake faydaları nelerdir?

Herbalife Formül 1 Shake besleyici bir gıda olarak öğünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kilo verme noktasında öğünlerde alınan kalorinin çok daha altındaki bir rakamın vücuda girmesinin sağlandığı bu özel formül ile zayıflamak mümkündür. Bunun yanında kilonun aşağı çekilmesine ilaveten, kilo alma noktasında da etkili ve vücut ağırlığını arttırabilen bir takviye gıdadır.

İçerisinde bulunan protein, vitamin ve minerallerle sizin için oluşturduğumuz beslenme programıyla birlikte besleyici bir karışım olacaktır. Sizi gün boyu tok tutmayı ve vücuda sadece ihtiyaç duyulan besinlerin alınmasını sağlayan özel karışım ideal kilonuzun korunmasında büyük yardımcınız olacaktır.

Günlük öğün tercihlerinizde sabah kahvaltı ve akşam yemek olarak alternatiflerinizin arasına alabilirsiniz. Bireyler kendi beslenme düzenlerinde kalori kontrolünde kendilerine yardımcı gıdaları tercih ediyorlar. Bu nedenle herbalife besleyici shake’i dengeli beslenen tüm bireyler tanımaktadır.

herbalife formul 1 shakeHerbalife Shake içeriği nelerdir?
Herbalife shake vitamin ve mineral bakımından zengin gıda onayı alınan besleyici bir o kadar da lezzetli bir gıda olarak karşımıza çıkıyor. içerisinde var olan kaynaklar şu şekildedir ; A, D, E, C, B6, B12, Riboflavin, Tiamin, Niasin, Biotin, Folik asit, Pantotenik asit.

A Vitamini: Normal demir metabolizmasına katkıda bulunur. Görme, büyüme ve gelişme, doku onarım ve yapımında , üreme ,bağışıklık sistemi için gerekli bir vitamindir. Cildin korunmasını sağlar. A vitamini enfeksiyonlara karşı vücudu korur. Kemik gelişimini ve tırnakların sağlıklı uzamasını sağlar. Özellikle kış aylarında vücudu enfeksiyon ve hastalıklara karşı koruma etkisi vardır.

D Vitamini: D vitamini bizler için en önemli vitaminlerden birisidir. D vitamini eksikliğinde istenmeyen bir çok hastalık ortaya çıkabilir. En önemli D vitamini güneş ışınlarından alınmaktadır. Fakat bunun yanında balık yağı ve balık çeşitlerinde , süt ve süt ürünlerinde , yumurtada da D vitamini bulunmaktadır. Kemiklerde kalsiyum depolanmasını sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. İlerleyen yaşlarda kemik kaybını önler. Kasların zayıflamasını önler. Cilt hastalıklarının önüne geçer.

E Vitamini: E vitamini kalp ve damar sağlığını koruyan kanser hücrelerinden vücudu önleyen antioksidan özelliğe sahip vitaminlerdendir. E Vitamini bitkisel yağlar, yeşil yapraklı sebzeler ve kuru yemişlerde bulunmaktadır. E Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı koruyucudur. Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak hücreleri korur. Yaraların hızla iyileşmesini sağlar. Kolestrolü dengeler ve yüksek tansiyonun düşmesini sağlar. Alyuvarların oluşumunda katkı sağlar.

C Vitamini: Vücudun ihtiyacı olan en önemli vitaminlerden birisidir. C Vitamini eksikliğinde genellikler saç, diş eti ve cilt hastalıklarına neden olur. Vücudumuz kendisi üretemediği için mutlaka dışarıdan gıdalar ve takviyeler ile C vitaminini almamız gerekiyor. Yüksek tansiyonu önler ve felç riskinden korur. Bağışıklık sistemini güçlendirerek bizi hastalıklara karşı koruyucudur. Özellikle baş ağrısı, eklem ağrılarına iyi gelir. Kalp hastalığı riskini azaltır. Demir eksikliğini gidermede destekler.

B6 Vitamini: Piridoksin olarak adlandırılan vücudda depolanmayan ve suda eriyen vitaminlerden biridir. Protein, yağ ve karbonhidrat metabolizmasında yardımcıdır. B6 Vitamini eksikliğinde anemi kansızlık görülür. Bağışıklık sistemi için en önemli vitaminlerden birisidir.

B12 Vitamini: Suda çözülen vücudumuzun üretemediği dışarıdan almamız gereken bir vitamindir. Hayvansal gıdalarda bulunur. Yeni hücrelerin oluşumunu sağlar ve yaşlanmayı önler. Kansızlık (anemi) önlemede yardımcıdır. Merkezi sinir sistemini güçlendirir. Sindirim sistemi için önemlidir. Depresyonu önleyebilir ve etkilerini azaltır. Cilt, saç ve tırnakların en temel ihtiyaçlarındandır.

Riboflavin: Suda eriyen bir vitamindir. Eksikliğinde deride yaralar göz çevresi ve dudaklarda kesik şeklinde yaralar ortaya çıkabilir. Eksikliğinde Anemi oluşur.

Kansere karşı koruma sağlar. Migren ağrılarını rahatlatır. Cilt ve saç sağlığını korur. Kalp sağlığını korur.

Tiamin: Suda çözülebilen bir vitamindir. Hemen hemen her hücrede kullanılır. Eksikliğinde halsizlik, kronik yorgunluk ve sinir hasarlarına neden olabilir.

Yeteri kadar alındığında Vücudumuzun metabolizmasını destekleyen ve bir çok sistemimizin sağlıkla çalışmasına fayda sağlayan bir vitamindir.

Biotin: Cilt, saç, göz, tırnak, karaciğer ve sinir sistemi sağlığı için önemli bir vitamindir. Kötü kolestrolü ve kan şekeri dengeler. Hamilelik süresince alınması gereken en önemli vitaminlerden birisidir( fetüs gelişimini destekler). Beyin fonksiyonlarını korur(Alzheimer) riskini azaltır. Doku ve kasları onarır ve korur.

Folik Asit: Amino asit ve kan hücreleri için gerekli bir vitamindir. Depresyon riskini azaltır. Kalp sağlığının korunmasında yardımcıdır. Özellikle hamilelik döneminde hücre bölünmelerinde önemlidir.

Pantotenik Asit: Suda eriyen bir vitamindir. Bağırsaklardaki bakteriler tarafından sentezlenir. Eksikliğinde depresyon, yorgunluk, karın ağrısı, kusma, uyuşma, uyku bozuklukları, kas güçsüzlüğü ve kramplar oluşur.

Yeteri kadar alındığında Yaraların iyileşmesini kolaylaştırır. Antikorlar oluşturarak enfeksiyonla savaşır. Bitkinliği önler.

Herbalife Formül 1 Shake nasıl kullanılır?

Herbalife Formül 1 Shake, çikolatalı, fındıklı ve vanilyalı aromalar olmak üzere üç çeşittir. Kullanım kişiye özeldir.

detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz 0506 061 47 57 no’lu telefon numaramızdan veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

herbalife siparis

HERBALİFE ÜCRETSİZ AYRICALIKLI MÜŞTERİ KAYDI

Herbalife Ürünlerini adresinize Teslim Ediyoruz…

Herbalife Üyelik

www.myherbalife.com

Hiçbir ücret ödemeden, Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen

  • %15
  • %25
  • %35

indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla!

Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Sponsor Herbalife ID Numarası : T1Y0092434

Sponsor Soyadı (İlk 3 Harf)        : GUN

kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.